פרנק בקוש
פרנק בקוש22 בספטמבר 2019
קרא עוד
יוליה היא אשת כספים ברמח איבריה, כקולגה בתחום היעוץ משכנתאות, יצא לי לא מעט לדבר איתה. מעבר להיותה אדם הגון ונעים הליכות, ולהיותה מקצועית וכל כולה לטובת הלקוח, היא בעלת ידע רחב בחשבונאות ובכלכלה. מומלצת בחום.
ישראל ישראלי
ישראל ישראלי2 ביוני 2022
קרא עוד
תודה רבה על היחס האישי והחם, על הליווי הצמוד. על כך שנלחמתן שנקבל את הריביות הטובות ביותר למרות המצב הגרוע במשק וחסכתן לנו המון כסף וכאב ראש!!! לא הצטרכנו לנקוף אצבע אלא רק להגיע ולחתום, אתן עשיתן את הכל. ממליצים בחום לכל הלקוחות אשר מעוניינים בטיפול במשכנתא שלהם חדשה/גרירה תקבלו את היעוץ על הצד הטוב ביותר!!!
Hivit Yunaev
Hivit Yunaev29 במאי 2022
קרא עוד
בנות מיוחדות שלי..❤️ אני יכולה להגיד היום בוודאות שאתן הבית שלי🥰. כל כך לא יאומן שעברנו ביחד את הדרך הלא קלה וכל כך משמעותית בשבילי! היום, עם מבט לאחור, לא מעיזה לחשוב מה היה יכול לקרות אם לא הייתי שומעת את המילים הנכונות ובזמן הנכון ממך, יוליה היקרה.. מקצועיות, ידע עצום, דייקנות, אמפתיות ולב רחב הובילו אותנו מיום הראשון ועד סיום התהליך. התאהבתי סופית ביום האחרון של המסע המשותף שלנו בחתימות המשכנתא. הצלחת להפוך את היום המיוחד לבלתי נשכח עם אווירת תמיכה ואהבה וקסם אישי המיוחד בשילוב ליווי מקצועי ברמה אלוהית, שגרם לי לשחרר את כל הפחד בפני הלא נודע, שכל כך אופייני לכל מי שמנסה את הצעד הראשון שלו במסע החדש. זה כל כך ברור שאמשיך להמליץ בחום עליך כאשת מקצוע הכי אמינה בתחום וכל כך ברור לי שהבחירה הכי הכי חשובה בחיי ובחיי הילדים שלי היתה יותר מנכונה והיא הבחירה בבית ש.ל.י לפיננסים❤️. אוהבים מאוד🥰🥰🥰
Itzik Ben
Itzik Ben19 בינואר 2022
קרא עוד
את יוליה הכרנו דרך חבר לעבודה, זוהי פעם ראשונה שאנחנו לוקחים משכנתא והיה חשוב לנו לערב איש מקצוע ולהיות בראש שקט, ועכשיו אפשר לסמן וי ענק, אין מילים להודות ליוליה על העבודה הנהדרת שעשתה בשבילנו, על הזמינות והמענה לכל השאלות, ועל המקצועיות יוצאת הדופן שתורגמה ממילים למעשים, ממליצים בחום !! איציק ודניאלה בן.
הקודם
הבא
יוליה זורובסקי

ייעוץ ראשוני ללא עלות

דילוג לתוכן