אודות

שמי יוליה זורובסקי – המייסדת של חברת הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ- העוסקת בתחום החשבונאות, המיסוי והמשכנתאות.

אני תושבת אשקלון, מקימת הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ העוסק בייעוץ משכנתאות ותחום החשבונאות והמיסוי ועוסקת בתחום זה כבר מעל ל-8 שנים. 

כמו כן הנני רואת חשבון ויועצת מס והבעלים של משרד רואה חשבון המייצג ומתמחה בליווי עסקים קטנים ובינוניים, חסכון במס וכן מיסוי מקרקעין. 

הנני מרצה ומלמדת יעוץ משכנתאות בבית ספר הכי גדול בארץ בתחום – איתנים, בו אני מכשירה מההתחלה עד הסוף יועצי משכנתאות חדשים וכן מרכזת את הקורסים המתקדמים ומובילה אותם. 

כולנו חולמים על דירה משלנו, וכולנו יודעים ובוודאי מבינים שהדרך להגשמת החלום עוברת דרך בנק למשכנתאות.. לקיחת משכנתא הינה צעד משמעותי שצריכה להתבצע בצורה נכונה, מקצועית, משתלמת ומותאמת עבורכם.

וכאן, אנחנו נכנסים לתמונה.

משרדנו מתמחה בייעוץ וליווי מקצועי בתהליך קבלת משכנתא עם שנים של ניסיון מול הבנקים הגדולים בישראל, נעשה כל שביכולתנו כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

אנחנו נלווה אותכם מתחילת הדרך ועד סופה, לקבלת ההחלטות בצורה הכי מודעת, מושכלת ונכונה עבורכם בלבד. נייצר את הכפפה המיוחדת עבורכם ליד שלכם, למשפחה האישי שלכם.

אנחנו מאמינים וכן מתנהלים ביום יום בצורה הכי מקצועית, שירותית ואנושית. אנחנו מבינים את הקשיים שלכם ונמצאים שם עבורכם ואיתכם לכל אורך הדרך.

אנחנו מבינים שכל טעות הכי קטנה יכולה לעלות לכם ביוקר ו"שכר הלימוד" מתיקון הטעויות הללו יכול להתבטא בסכומי כסף משמעותיים. 

אנחנו מאמינים שאין דבר כזה- "למה לא". אנחנו אלה שנמצא – איך כן!

משרדינו מטפל בלקוחות מכל הארץ וכן בכל סוגי המשכנתאות וכל התחומים הפיננסים הנלווים.

לכל שאלה הנכם מוזמנים ליצור קשר- ונשמח לעמוד לשרותכם. 

שלכם ובשבילכם,
צוות הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ

יוליה זורובסקי

ייעוץ ראשוני ללא עלות

דילוג לתוכן